ARD1233-W2(868) - Bežični PiR senzor - Dahua
Kod: EC-34438
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
ARD1233-W2(868) - Bežični PIR senzor - Dahua
Model ARD1233-W2(868) je moderna, bežična PIR senzora s dvosmjernom komunikacijom i otpornošću na životinje do 18Kg. Zahvaljujući poboljšanoj konstrukciji optike i novim komponentama, senzor može raditi neprekidno na jednoj bateriji čak do 4 godine. Uređaj se odlikuje učinkovitim dometom detekcije do 12 metara, a zahvaljujući digitalnoj obradi signala eliminira pojavu lažnih alarma.
Tehnički podaci:
- Tip senzora: PIR, bežični
- Maksimalni domet: 12m
- Kut pokrivanja: 90°
- Brzina detekcije: 0.3 do 3 m/s
- Podešavanje osjetljivosti: automatsko
- Zaštita od sabotaže: Da
- Frekvencija rada: 868 MHz
- Maksimalni domet: 1600m (otvoreni prostor)
- Šifriranje prijenosa: AES 128
- Napajanje: 1x CR123A (u kompletu)
- Vrijeme rada na bateriji: do 4 godine
- Primjena: unutarnja
- Radna temperatura: -15 °C do 65 °C
- Dimenzije: 104 mm × 60mm × 50 mm
- Težina: 170g
Tehnička specifikacija:
| ARD1233-W2(868) | |
|---|---|
| PIR | |
| Domet detekcije | 12m |
| Kut pokrivanja zone | 90° |
| Brzina detekcije | 0.3 do 3 m/s |
| Zaštita zone pristupa | Da |
| Automatsko podešavanje osjetljivosti | Da |
| Otpornost na životinje | Do 18Kg |
| Digitalna kompenzacija temperature | Da |
| Filtracija bijele svjetlosti | 2000lux |
| Zaštita od sabotaže | Da, prednja i stražnja strana senzora |
| LED signalizacija | Alarm |
| Prijenos | |
| Protokol prijenosa | TRI-X Bežična Tehnologija |
| Dvosmjerna komunikacija | Da |
| Frekvencija rada | 868.0 MHz–868.6 MHz |
| Domet | do 1600m |
| Šifriranje prijenosa | AES-128 |
| Metode registracije | Aktivacija napajanja, udaljeni ID ili QR kod |
| Indikator jačine signala | Da |
| Napajanje | |
| Baterija | CR123A x 1 (u setu) |
| Vrijeme rada baterije | do 4 godine |
| Općenito | |
| DimenzijeVisina instalacije | 1.8 do 2.4m |
| TežinaDozvoljena vlažnost | 10% do 90% |
| Radna temperatura | -15 °C do 55 °C |
| Težina | 170g |
| Dimenzije | 104.0 mm × 60mm × 50mm |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Detektori kretanja |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 6923172504913 |
| Hmotnost: | 10% to 90% |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
