AWO445 - Poklop za digitalne CCTV rekorderi - Pulsar
Kod: EC-13052
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
AWO445 - Kućište za digitalne snimače CCTV - Pulsar
Kućište marke Pulsar prilagođeno je zahtjevima za zaštitu osobnih podataka u skladu sa zakonom GDPR, koji moraju biti zaštićeni i sigurno pohranjeni. Uređaj je namijenjen zaštiti snimača od neovlaštenog pristupa ili krađe. Ovaj model izrađen je od čelika debljine
1mm. Uključena su dva brava (različiti kodovi), za svaku bravu po dva ključa u setu, kao i tamper otvaranje kućišta i odvajanje od zida.
Tehnički parametri:
- Vanjske dimenzije kućišta: Š=400, V+V =100+20, H=305 [+/- 2mm]
- Vanjske dimenzije prednje strane: Š =405, V =110 [+/- 2mm]
- Dimenzije za mjesto na snimaču: Š =355, V =90 H =235 [+/- 2mm]
- Čista/bruto težina: 3,60kg / 3,85kg [+/-0,1kg]
- Operativni uvjeti: II. razred okoline, -10°C÷ 40°C
- Izrada: čelik DC01, debljina: 1.0mm, antikorozivna zaštita, boja: RAL 9003
- Korištenje: unutra
- Antivandal zaštita: 1 x mikroprekidač: otvaranje kućišta, 0,5A@50V/DC max. NC- kontakti normalno spajani
- Zatvaranje: brava x 2 komada
- Napomene: ima odmak od zida (podloge) 20mm, mogućnost montaže ventilatora ARAW45
- Izjava, jamstvo: CE, 2 godine od datuma proizvodnje
Tehnička specifikacija:
| AWO445 | |
|---|---|
| Općenito | |
| Vanjske dimenzije kućišta | Š=400, V+V =100+20, H=305 [+/- 2mm] |
| Vanjske dimenzije prednje strane | Š =405, V =110 [+/- 2mm] |
| Dimenzije za mjesto na snimaču | Š =355, V =90 H =235 [+/- 2mm] |
| Čista/bruto težina | 3,60kg / 3,85kg [+/-0,1kg] |
| Operativni uvjeti | II. razred okoline, -10°C÷ 40°C |
| Izrada | čelik DC01, debljina: 1.0mm, antikorozivna zaštita, boja: RAL 9003 |
| Korištenje | unutra |
| Antivandal zaštita | 1 x mikroprekidač: otvaranje kućišta, 0,5A@50V/DC max. NC- kontakti normalno spajani |
| Zatvaranje | brava x 2 komada |
| Napomene | ima odmak od zida (podloge) 20mm, mogućnost montaže ventilatora ARAW45* |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pribor za kamere |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5906881446621 |
| Hmotnost: | 3,60kg / 3,85kg [+/-0,1kg] |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
