DS-1275ZJ-SUS - Držač za montažu na stup za kamere - Hikvision
Kod: EC-18255
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Držač na stup DS-1275ZJ-SUS - Hikvision
Stupni adapter za tubusne kamere Hikvision-IP. Mogućnost instalacije brzookretnih kamera, tubusnih kamera i držača BCS-USD.
Tehnički parametri:
- Stupni držač za kamere
- Raspon promjera stupa: 67 ~ 127 mm
- Opterećenje: 10kg
- Materijal: metal
- Boja: bijela
- Težina 0,76kg
- Dimenzije: 131.6mm x 44.3mm x 144mm
Tehnička specifikacija:
| DS-1275ZJ-SUS | |
|---|---|
| Opće | |
| Tip | Montazni držač |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bijela |
| Raspon promjera stupa | 67 ~ 127 mm |
| Dimenzije | 0,76kg |
| Težina | 131.6mm x 44.3mm x 144mm |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pribor za kamere |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 6954273658663 |
| Hmotnost: | 131.6mm x 44.3mm x 144mm |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
