DS-PDB-IN-Stropni nosač za detektore AX PRO - Hikvision
Kod: EC-26426
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Stropni držač DS-PDB-IN-Ceilingbracket - Hikvision
Stropni držač DS-PDB-IN-Ceilingbracket. Podešavanje više kutova. Metode instalacije: montaža na strop. Saradjuje s unutarnjim senzorom.
Tehnička specifikacija:
| DS-PDB-IN-Universalbracket | |
|---|---|
| Opšte | |
| Materijal obloge | ABS |
| Dimenzije | 41mm(1.6”) x 46mm(1.8”) x 32mm(1.2”) |
| Težina | 8g |
| Podešavanje kuta | ±50° horizontalno |
| Metoda instalacije | Montaža na strop |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Alarmi za kućanstvo |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 6941264078005 |
| Hmotnost: | 8g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
