HP5 - IP video portafon 2-žični, WiFi, čitač privjesaka - EZVIZ
Kod: EC-32787


Detaljan opis proizvoda
IP video interfons sa 2 žice CS-HP5 - EZVIZ
HP5 je moderna video interfons za obiteljske kuće, koji pruža vlasnicima domova potpunu udobnost, omogućujući uvid, razgovor i kontrolu pristupa gostima, čak i kada nisu kod kuće. Zvučni panel je opremljen širokokutnom kamerom s rezolucijom Full HD 1920 x 1080, koja osigurava izvrsnu kvalitetu slike, i dodirnim ekranom 7". Sadrži ugrađeni čitač kartica/kapsula RIFID.
Video interfons omogućava daljinsko upravljanje putem aplikacije Ezviz.
U ponudi CS-HP5 nalaze se:
- 1x Unutarnji monitor, dodirni, 7" LCD
- 1x Ulazna stanica s čitačem čipova i kamerom
- 2x Proximity čipovi
- 1x Napajanje adapter 12V za monitor
Najvažnije karakteristike i funkcije modela HP5:
- Jasna slika iz kamere u rezoluciji Full HD 1080p
- Instalacija s 2 žice - video interfons se može povezati gotovo bilo kojim tipom kabela
- Ugrađena 2 releja za kontrolu dva ulaza (npr. vrata + kapija)
- Ugrađeni čitač blizine i 2 proximity čipa u setu
- Elegantni dizajn zvučnog panela - uski montažni stub više nije problem
- Pohrana snimaka - video interfons može snimati ljude koji su pokucali (potrebna je microSD kartica)
- Vodonepropusna kućišta, omogućujući rad zvučnog panela pod svim uvjetima
- Bežično povezivanje na internet putem WiFi - povežite monitor na mrežu svojeg doma i primajte pozive gdje god se nalazite
- Podrška za dva Wi-Fi opsega 6 - 2,4 i 5 GHz
- Podrška za microSD kartice do 512 gigabajta, omogućujući snimanje poziva
Namijenjen za rad s bilo kojim tipom kabela
Model HP5 marke EZVIZ je odličan izbor kako za osvježavanje vašeg interfon sustava, tako i kada se nalazite pred odabirom prvog sustava za vaš novi dom - zahvaljujući izuzetno jednostavnoj montaži s 2 žice video interfons EZVIZ HP5 osigurava brzu i bešavnu instalaciju.
Komunikacija posredstvom aplikacije
S video interfonsom HP5 EZVIZ uvijek možete primati goste - čak i kada niste kod kuće. Kad god netko pokuca na vaša vrata, dobit ćete obavijest na telefon s mogućnošću povezivanja s pozivateljem, pa čak i otvaranjem vrata. Osim toga, ako se pojave nepoželjne osobe, imate mogućnost promjene tona glasa kako biste ostali anonimni
Kontrola dva ulaza
Pri odabiru video interfonsa WiFi HP5 ne morate brinuti o kompliciranoj topologiji kabliranja koja se mora rasporediti prema svakom prolazu - u modelu HP5 su oba releja ugrađena u ulaznu stanicu, što vam omogućuje povezivanje i upravljanje dva ulaza na vašem posjedu.
Autorizacija ulaza na različite načine
Uz HP5 brzo ćete zaboraviti na teške ključeve - autorizacija ulaza za vas ili vaše goste nikada nije bila lakša. Video interfons omogućuje:
- Otvoriti čipovima i karticama blizine
- Otvoriti putem dodirnog monitora
- Otvoriti putem aplikacije EZVIZ - koristeći WiFi mrežu
Kao i druga uređaji ovog proizvođača, HP5 koristi EZVIZ cloud prijenosnu tehnologiju - zahvaljujući tome možete primati pozive i otvarati prolaze s bilo kojeg mjesta na svijetu. A ako propustite dolazni poziv, naš video interfons će snimiti trenutak zvonjenja i poslati vam push obavijest.
Širok kut i oštra slika
Kamera u zvučnom panelu video interfonsa WiFi HP5 generira visokokvalitetnu sliku u rezoluciji 1920x1080p, podržana širokokutnim objektivom, pružajući do 134 stupnja vidljivosti u horizontalnoj ravni. Zahvaljujući ovoj kombinaciji optike možete jasno vidjeti potencijalne goste i uvjeriti se da je pozivatelj onaj koji se predstavlja. Kamera je također opremljena IR osvjetljenjem, osiguravajući punu vidljivost noću do 5 metara od kamere.
Tehnička specifikacija:
| Ulazna stanica | |
|---|---|
| Opće | |
| Senzor | 1/2.7" PS CMOS |
| Kut gledanja kamere | 134° |
| Rezolucija slike | 1920x1080p |
| Objektiv | 2 mm |
| Funkcije slike | 3D DNR |
| Video kompresija | H.265 / H.264 |
| Bitrate | 15slika/s |
| RFID čitač | Da |
| Audio ulaz/izlaz | Ugrađeni mikrofon i zvučnik |
| Napajanje | napaja se iz monitora |
| Udaljenost prijenosa | 2 x 0,75 mm , max. 50 m / 2 x 1,5 mm , max. 100 m / Uvršenje para, max. 120 m |
| Otključavanje (električni brava) | Podrška za 2 kabelska priključka. 1-10 m udaljenosti. Električna brava ili osigurač mora imati mehaničku memoriju; napajanje isporučeno električnoj bravi ili zaključavanju ne smije prelaziti 12 V / 1,1 A. |
| Dimenzije | 153mm × 70.4mm × 22.5 mm |
| Radna temperatura | -30°C do 60°C |
| Težina | 350g |
| Monitor | |
|---|---|
| Opće | |
| Dijagonala | 7-inčni |
| Tip | dodirni |
| Rezolucija ekrana | 1024 × 600 |
| Ugrađeni zvučnik | Da |
| Ugrađeni mikrofon | Da |
| Ugrađeni slot za SD kartice | Da, microSD kartica do 512GB |
| WiFi | Da, Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac |
| Frekvencijski opseg WiFi | 2.4G: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz 5G: 5.15 GHz ~ 5.25 GHz |
| Širina pojasa kanala | 20MHz |
| Sigurnosne mjere | 64 / 128-bit WEP,WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Brzina prijenosa | 11b: 11Mbps, 11g: 54Mbps, 11n: 150Mbps, 11ac: 433.3Mbps |
| Broj zvona | izabrati 20 melodija zvona |
| Funkcije | Živi pregled, reprodukcija, dvosmjerni poziv, video poziv |
| Napajanje | Napajanje adapter DC 24V 1,5A, adapter (100-240Vac) |
| Dimenzije | 180 mm × 111 mm × 15 mm |
| Težina | 639g |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Video interfoni |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 6941545632803 |
| Hmotnost: | 350g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
