Modul za popis stanara, grafitna boja - Elfon
Kod: EC-10890
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Modul popisa stanara (mali) OP-LPM-G - ELFON
Značajke:
- boja grafit
- modul za postavljanje papirnog popisa stanara
- moguća montaža s svake strane kasete
- LED pozadinsko osvjetljenje u boji pozadinskog osvjetljenja kasete (bijelo)
- napajanje AC 12-15V
- konektor u kompletu
- surađuje sa svim panelima Optima
- modul dostupan u dvije boje: pepeo i grafit
Tehničke specifikacije:
| OP-LPv2-G | |
|---|---|
| Hardverske karakteristike | |
| Naponska napajanja | 14V AC |
| Max. potrošnja struje | 0,1 A |
| Boja pozadinskog osvjetljenja | bijeli LED |
| Napajanje | 12-15V AC |
| Suradnja | surađuje sa svim panelima Optima |
| Dostupne boje | pepeo, grafit |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pribor za portafone |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905668418271 |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
