Neo-Sport vrtna trampolina 312 cm s vanjskom zaštitnom mrežom i metalnim ljestvama J-NS-10Z181
Kod: J-NS-10Z181


Detaljan opis proizvoda
Vrtna trampolina Neo-Sport 312 cm s vanjskom zaštitnom mrežom i metalnim ljestvama
Neo-Sport vrtna trampolina promjera 312 cm odličan je izbor za sigurnu i aktivnu zabavu u dvorištu. Stabilna konstrukcija, vanjska zaštitna mreža i čvrste metalne ljestve osmišljeni su za svakodnevnu upotrebu, a pocinčani okvir pomaže u otpornosti na vremenske uvjete i dugotrajnost proizvoda.
- Promjer od 312 cm pruža dovoljno prostora za skakanje djeci i odraslima.
- Vanjska zaštitna mreža s ulazom na patentni zatvarač i kopču povećava sigurnost tijekom korištenja.
- Pocinčani čelični okvir otporan je na koroziju i UV zračenje.
- Metalne ljestve s 2 stepenice olakšavaju siguran ulazak i silazak.
- Maksimalno opterećenje do 150 kg čini trampolinu pogodnom za obiteljsku uporabu.

Glavne prednosti
- 3 dvostruke noge u obliku slova U osiguravaju dobru stabilnost na podlozi.
- 6 stupova nosi zaštitnu mrežu i doprinosi čvrstoći konstrukcije.
- 54 opruge omogućuju dinamično i elastično odskakanje.
- Zaštitna obloga oko opruga povećava sigurnost pri skakanju.
- Materijali otporni na vremenske utjecaje i UV zračenje produžuju vijek trajanja trampoline.
Uporaba i kompatibilnost
Trampolina je namijenjena za vanjsku uporabu u vrtu ili dvorištu. Prikladna je za obiteljsku rekreaciju, slobodno vrijeme i tjelesnu aktivnost na otvorenom. Zahvaljujući sigurnosnoj mreži i stabilnoj konstrukciji pogodna je za korisnike koji traže kvalitetnu trampolinu za naknadnu ugradnju u kućni prostor za igru.
- Namijenjena za vanjsku uporabu.
- Prikladna za djecu i odrasle unutar nosivosti od 150 kg.
- Ljestve olakšavaju pristup trampolini, osobito mlađim korisnicima.
- Sigurnosna mreža postavljena je izvana, što je uobičajeno rješenje za ovaj tip trampolina.
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Promjer s nosačima: 312 cm (10 ft)
- Vrsta zaštite: vanjska zaštitna mreža
- Visina trampoline: 65 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj nogu: 3 dvostruke noge u obliku slova U
- Broj stupova: 6 kom.
- Broj opruga: 54 kom.
- Okvir: svi elementi pocinčani iznutra i izvana
- Ljestve: metalne, 2-stupanjske
- Maksimalno opterećenje: 150 kg
- Certifikati: EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Model: NS-10Z181
- Marka: Neo-Sport
- EAN: 5902854515608

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 42 kg |
| EAN: | 5902854515608 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 16.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 312 cm (10ft) |
| Sieť: | Vonkajšia |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 65 cm |
| Počet pružín: | 54 ks |
| Počet nôh: | 3 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 16 cm = 29 kg, 125 x 31 x 11 cm = 14 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
