Neo-Sport vrtni trampolin 252 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama J-NS-08C181
Kod: J-NS-08C181


Detaljan opis proizvoda
Vrtni trampolin Neo-Sport 252 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama
Neo-Sport vrtni trampolin promjera 252 cm odličan je izbor za sigurnu i zabavnu rekreaciju u dvorištu. Konstrukcija s unutarnjom sigurnosnom mrežom povećava sigurnost pri skakanju, a profilirani metalni stupovi obloženi mekom zaštitnom pjenom dodatno štite korisnika. Uz trampolin dolaze i metalne ljestve s dvije stepenice za lakši ulazak.
- promjer s stupovima: 252 cm (8 stopa)
- unutarnja sigurnosna mreža za veću sigurnost, osobito za djecu
- profilirani metalni stupovi obloženi zaštitnom pjenom
- ulaz u obliku slova L sa zatvaranjem na patentni zatvarač i kopču
- izdržljiva i fleksibilna skakačka podloga otporna na vodu
- pocinčane opruge za dugotrajniju upotrebu
- stabilne dvostruke noge u obliku slova U
- u kompletu su i metalne ljestve s 2 stepenice

Prednosti i uporaba
Ovaj trampolin namijenjen je obiteljskoj uporabi u vrtu ili dvorištu i pruža sigurno mjesto za igru, rekreaciju i razvoj koordinacije. Zahvaljujući unutarnjoj mreži i optimalnoj visini od tla, skakanje je kontroliranije i sigurnije, a konstrukcija je izrađena tako da podnosi maksimalno opterećenje do 100 kg.
- sigurnija konstrukcija za svakodnevnu obiteljsku uporabu
- unutarnja mreža smanjuje rizik od pada izvan skakačke površine
- visina trampolina od 55 cm olakšava pristup i povećava stabilnost
- visina mreže od 180 cm osigurava dovoljno prostora tijekom skakanja
- odgovara za djecu i odrasle do dopuštene nosivosti
- ispunjava sigurnosne norme Europske unije
Kompatibilnost
Trampolin je namijenjen za vanjsku uporabu kao vrtni trampolin. Prikladan je za kućne korisnike koji traže stabilan model s unutarnjom mrežom i ljestvama. Nije predviđen za profesionalnu ili javnu sportsku upotrebu.
- namjena: vrtna i kućna uporaba
- prikladno za dvorišta i okućnice
- nije namijenjen profesionalnoj sportskoj uporabi
Sadržaj pakiranja
- vrtni trampolin
- sigurnosna mreža
- metalne ljestve
- upute za uporabu
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Promjer s stupovima: 252 cm (8 stopa)
- Vrsta mreže: unutarnja sigurnosna mreža
- Visina trampolina: 55 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj nogu: 3 dvostruke noge u obliku slova U
- Broj stupova: 6 kom.
- Broj opruga: 42 kom.
- Maksimalno opterećenje: 100 kg
- Šifra proizvoda: NS-08C181
- EAN: 5902854515707
- Model: NS-08C181
- Marka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 39 kg |
| EAN: | 5902854515707 |
| Šírka: | 52.00 |
| Výška: | 16.00 |
| Dĺžka: | 130.00 |
| Priemer: | 252 cm (8ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 55 cm |
| Počet pružín: | 42 ks |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 130 x 52 x 16 cm = 28 kg 110 x 36 x 14 cm = 11 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
