OP-EL-G - Modul elektroničke evidencije stanovništva, grafitna boja - Elfon
Kod: EC-11030
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Elektronički popis najmoprimaca OP-EL-G - ELFON
Modul OP-EL-G je modul elektroničkog popisa najmoprimaca. Opremljen je velikim grijanim grafičkim LCD zaslonom. Omogućuje brzu sinkronizaciju podataka najmoprimaca s panela. Modul OP-EL surađuje s panelima Optima 255V2, Optima 255RV2, Optima SL255 i Optima SL255R.
Karakteristike:
- grafitna boja
- elektronički popis s velikim, grijanim grafičkim LCD zaslonom
- mogućnost priključka s bilo koje strane kase
- brza sinkronizacija podataka najmoprimaca s panelom
- napajanje AC 12-15V
- prekidač u paketu
- surađuje s panelima Optima 255V2, Optima 255RV2, Optima SL255 i Optima SL255R
- modul dostupan u dvije boje: pepeljasta i grafitna
Tehnička specifikacija:
| OP-EL-G | |
|---|---|
| Hardverske karakteristike | |
| Naponsko napajanje | 14V AC |
| Max. potrošnja struje | 0,1 A |
| Boja pozadinskog osvjetljenja | bijela LED |
| Napajanje | 12-15V AC |
| Suradnja | surađuje sa svim panelima Optima |
| Dostupne boje | grafit, pepeljasta |
| Način montaže | Zidna ili opcijski okvir za ugradnu montažu |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pribor za portafone |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905668418912 |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
