OP-VM5 - Monitor za videovratnik, 4.3" LCD - Elfon
Kod: EC-27024
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
Širokouhlí videovratni monitor OP-VM5 - Elfon
Širokouhlí videovratni monitor OP-VM5 namijenjen je za videovratne sustave ELFON Optima. Ima LCD 4,3" displej koji omogućava komunikaciju u načinu glasnog odslušivanja, glatko podešavanje parametara slike i jačine zvuka poziva. Omogućuje pregled slike s kamera, priključak zvona, elektronskog okvira i povezivanje s vratarom.
Tehnički parametri:
- Ekran: 4,3" LCD
- Razlučivost: 480x272
- Ulaz KE: x1, otvaranje vrata
- Napajanje: 12-24 V DC(nije uključeno u pakiranje)
- Strujna potrošnja:0.4 A
- Podpora elektroničkih okvira: Da
- Dugme za povezivanje s vratarnicom: Da
- Dimenzije: 125,0 mm × 160,0 mm × 16,6 mm
Tehnička specifikacija:
| OP-VM5 | |
|---|---|
| Općenito | |
| Ekran | LCD 4.3" |
| Razlučivost | 480x272 |
| Ulaz KE | x1, otvaranje vrata |
| Podpora elektroničkih okvira | Da |
| Dugme za povezivanje s vratarnicom | Da |
| Mogućnost priključivanja zvona | Da |
| Napajanje | 12-24 V DC(nije uključeno u pakiranje) |
| Strujna potrošnja | 0.4 A |
| Dimenzije | 125,0 mm × 160,0 mm × 16,6 mm |
| Boja | Bijela |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Video interfoni |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905668412569 |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
