Trampolin 252 cm s vanjskom sigurnosnom mrežom i ljestvama Neo-Sport J-NS-08Z181
Kod: J-NS-08Z181


Detaljan opis proizvoda
Trampolin Neo-Sport 252 cm s vanjskom sigurnosnom mrežom i ljestvama
Kompaktna vrtna trampolina Neo-Sport promjera 252 cm odličan je izbor za obiteljsku zabavu u dvorištu. Zahvaljujući vanjskoj sigurnosnoj mreži, stabilnoj čeličnoj konstrukciji i metalnim ljestvama, pruža sigurno i udobno korištenje djeci i odraslima. Konstrukcija je izrađena od pocinčanog čelika, otpornog na koroziju i svakodnevnu vanjsku uporabu, a zaštitna pjena na stupovima dodatno povećava sigurnost pri skakanju.
- promjer od 252 cm pruža dovoljno prostora za rekreaciju u kućnom vrtu
- vanjska sigurnosna mreža pomaže spriječiti ispadanje tijekom skakanja
- pocinčani čelični okvir otporan je na koroziju i vremenske uvjete
- metalne ljestve s 2 stepenice olakšavaju siguran ulazak i izlazak
- 42 opruge osiguravaju elastično i dinamično odskakanje

Glavne prednosti
Trampolina je osmišljena za stabilnost, sigurnost i dugotrajnu upotrebu. Visina od 55 cm olakšava pristup skakačkoj površini, dok mreža visine 180 cm pruža dodatnu zaštitu tijekom igre. Ulaz s patentnim zatvaračem i kopčom omogućuje sigurno zatvaranje otvora, a 6 stupova s oblogom od pjene povećava razinu zaštite oko mreže.
- zaštitna mreža pričvršćena je izvana za veću sigurnost i preglednost
- stupovi su obloženi mekom pjenom radi zaštite od udaraca
- okvir je pocinčan iznutra i izvana za veću trajnost
- skakačka podloga izrađena je od izdržljivog materijala otpornog na vlagu
- stabilne dvostruke noge u obliku slova U povećavaju oslonac na tlu
Kompatibilnost i uporaba
Trampolina je namijenjena za vanjsku uporabu u vrtu ili na dvorištu, za obiteljsku rekreaciju i slobodno vrijeme. Zahvaljujući promjeru od 252 cm, pogodna je za korisnike koji traže praktičnu i stabilnu trampolinu srednje veličine. Preporučuje se za kućnu upotrebu uz poštivanje sigurnosnih uputa proizvođača i maksimalnog opterećenja.
- namijenjena za vanjsku, kućnu uporabu
- prikladna za djecu i odrasle unutar preporučenog opterećenja
- idealna za vrt, dvorište ili rekreacijski prostor
- jednostavniji ulazak zahvaljujući metalnim ljestvama s dvije stepenice
Sadržaj pakiranja
- vrtna trampolina
- vanjska sigurnosna mreža
- metalne ljestve
- upute za uporabu
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Model: NS-08Z181
- Marka: Neo-Sport
- Šifra proizvoda: NS-08Z181
- EAN: 5908220479086
- Promjer s stupovima: 252 cm (8 ft)
- Vrsta mreže: vanjska sigurnosna mreža
- Visina trampolina: 55 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj nogu: 3 dvostruke noge (oblik U)
- Broj stupova: 6 kom.
- Broj opruga: 42 kom.
- Ljestve: metalne, 2 stepenice

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 36.5 kg |
| EAN: | 5908220479086 |
| Šírka: | 52.00 |
| Výška: | 18.00 |
| Dĺžka: | 130.00 |
| Priemer: | 252 cm (8ft) |
| Sieť: | Vonkajšia |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 55 cm |
| Počet pružín: | 42 ks |
| Počet nôh: | 3 dvojité nohy |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 130 x 52 x 18 cm = 33 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
