Trampolin 374 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i metalnim ljestvama Neo-Sport J-NS-12W181
Kod: J-NS-12W181


Detaljan opis proizvoda
Trampolin Neo-Sport 374 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama
Vrtni trampolin Neo-Sport promjera 374 cm (12 ft) odličan je izbor za obiteljsku zabavu i aktivno provođenje vremena na otvorenom. Zahvaljujući unutarnjoj sigurnosnoj mreži, 4 dvostruke noge u obliku slova U i stabilnoj metalnoj konstrukciji, pruža pouzdaniju i sigurniju uporabu tijekom skakanja. Set dolazi s metalnim ljestvama s dvije široke stepenice za lakši ulazak na trampolin.
- Unutarnja sigurnosna mreža s ulazom na patentni zatvarač i kopču
- 8 stupova zaštićenih mekom pjenom
- Mreža je dodatno ojačana šivanjem u gornjem dijelu
- Izdržljiva skakačka podloga vodootporna je i elastična, sa 8 šavova
- Pocinčane opruge zaštićene su rubom ispunjenim pjenom
- Metalne ljestve s 2 stepenice olakšavaju pristup trampolinu

Prednosti i uporaba
Trampolin je namijenjen za vanjsku upotrebu u vrtu ili dvorištu i idealan je za djecu i odrasle koji žele sigurnu rekreaciju i puno kretanja. Unutarnja mreža povećava sigurnost jer odvaja korisnika od opruga i ruba konstrukcije, dok dvostruke noge i pocinčani elementi okvira doprinose stabilnosti i otpornosti konstrukcije. Visina trampolina od 70 cm i mreža visine 180 cm omogućuju praktičnu i sigurniju svakodnevnu uporabu.
- Prikladno za obiteljsku rekreaciju na otvorenom
- Unutarnja mreža poboljšava sigurnost pri skakanju
- Stabilna konstrukcija s 4 dvostruke noge
- Pocinčani elementi okvira izvana i iznutra
- Maksimalno opterećenje do 150 kg
Kompatibilnost
Trampolin je namijenjen za korištenje kao vrtni trampolin s unutarnjom sigurnosnom mrežom. Prema navedenim podacima, proizvod je model Neo-Sport NS-12W181 i isporučuje se kao komplet s mrežom, metalnim ljestvama i uputama za uporabu.
- Model: Neo-Sport NS-12W181
- Namjena: vrtni trampolin s unutarnjom sigurnosnom mrežom
- Isporuka u kompletu: trampolin, sigurnosna mreža, metalne ljestve, upute
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Promjer s potpornim stupovima: 374 cm (12 ft)
- Vrsta mreže: Unutarnja sigurnosna mreža
- Visina trampolina: 70 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj nogu: 4 dvostruke noge (U-oblik)
- Broj stupova: 8 kom.
- Broj opruga: 64 kom.
- Izvedba okvira: Svi elementi okvira pocinčani iznutra i izvana
- Ljestve: Metalne ljestve, 2 stepenice
- Maksimalno opterećenje: 150 kg
- Certifikati: GS, EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Dimenzije kartona 1: 150 x 50 x 18 cm
- Težina kartona 1: 29 kg
- Dimenzije kartona 2: 110 x 40 x 20 cm
- Težina kartona 2: 27 kg
- Šifra proizvoda: NS-12W181
- EAN: 5902854515677
- Marka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 56 kg |
| EAN: | 5902854515677 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 18.00 |
| Dĺžka: | 151.00 |
| Priemer: | 374 cm (12ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 70 cm |
| Počet pružín: | 64 ks |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 150 x 50 x 18 cm = 29 kg, 110 x 40 x 20 cm = 27 kg |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
| Artikl je rasprodan… | |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
