Vrtna trampolina 312 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama Neo-Sport J-NS-10C201
Kod: J-NS-10C201


Detaljan opis proizvoda
Vrtna trampolina Neo-Sport 312 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom
Vrtna trampolina Neo-Sport promjera 312 cm (10 ft) odličan je izbor za sigurnu i aktivnu zabavu na otvorenom. Zahvaljujući unutarnjoj sigurnosnoj mreži, profiliranim stupovima s mekanom zaštitnom pjenom i stabilnoj konstrukciji s 3 dvostruke noge, ovaj model pruža dobar osjećaj sigurnosti i udobnosti pri korištenju. Uz trampolinu dolaze i metalne ljestve sa širokim gazištima za lakši i sigurniji ulazak.
- Promjer 312 cm (10 ft)
- Unutarnja sigurnosna mreža za veću zaštitu pri skakanju
- Ojačani gornji rub za dobro zatezanje mreže
- Profilirani metalni stupovi s dodatnom PVC navlakom i zaštitnom pjenom
- Stabilne dvostruke noge u obliku slova U
- U kompletu su i metalne ljestve sa širokim gazištima

Prednosti i sigurnost korištenja
Ovaj model je osmišljen za pouzdanu svakodnevnu upotrebu u dvorištu ili vrtu. Ulaz u trampolinu u obliku slova L zatvara se patentnim zatvaračem i kopčom, a opruge su zaštićene oblogom punjenom pjenom. Izdržljiva skakačka podloga je elastična i otporna na vlagu, što doprinosi dugotrajnosti proizvoda. Trampolina je izrađena tako da zadovoljava sigurnosne norme Europske unije.
- Ulaz u obliku slova L s patentnim zatvaračem i kopčom
- Opruge su zaštićene sigurnosnim ovratnikom s pjenastim punjenjem
- Izdržljiva i elastična skakačka podloga otporna na vlagu
- Pocinčani elementi okvira iznutra i izvana
- Namijenjena za sigurnu zabavu djece i odraslih do maksimalnog opterećenja od 150 kg
Kompatibilnost i uporaba
Trampolina je prikladna za vanjsku uporabu u vrtu, na okućnici ili većoj ravnoj površini. Konstrukcija promjera 312 cm pruža dovoljno prostora za rekreaciju, a unutarnja mreža posebno je praktična za mlađe korisnike. Zahvaljujući ljestvama s širokim gazištima, ulazak i izlazak iz trampoline je jednostavniji i sigurniji.
- Za vrt i dvorište
- Prikladna za rekreacijsku uporabu kod kuće
- Unutarnja mreža povećava sigurnost mlađih korisnika
- Ljestve olakšavaju svakodnevno korištenje
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Vrsta mreže: unutarnja sigurnosna mreža
- Visina trampoline: 65 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj nogu: 3 dvostruke noge u obliku slova U
- Broj stupova: 6 kom.
- Broj opruga: 54 kom.
- Boja: narančasta
- Elementi okvira: pocinčani iznutra i izvana
- Maksimalno opterećenje: 150 kg
- Usklađenost sa sigurnosnim normama: zadovoljava sve sigurnosne norme Europske unije
- Kod modela: NS-10C201
- Marka: Neo-Sport
- EAN: 5903890603083

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 50 kg |
| EAN: | 5903890603083 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 17.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 312 cm (10ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 65 cm |
| Počet pružín: | 54 ks |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 18 cm = 29 kg, 110 x 40 x 20 cm = 20 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
