Vrtna trampolina 312 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama Neo-Sport J-NS-10W181
Kod: J-NS-10W181


Detaljan opis proizvoda
Vrtna trampolina Neo-Sport 312 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama
Neo-Sport vrtna trampolina promjera 312 cm odličan je izbor za obiteljsku zabavu u dvorištu i sigurno svakodnevno skakanje. Konstrukcija je dizajnirana za stabilnost, udobnost i dugotrajnu uporabu, a unutarnja sigurnosna mreža dodatno smanjuje rizik od ispadanja tijekom igre.
- Promjer od 312 cm pruža dovoljno prostora za skakanje djeci i odraslima.
- Unutarnja sigurnosna mreža s patentnim zatvaračem povećava sigurnost pri korištenju.
- Metalne ljestve s 2 stepenice olakšavaju ulazak i silazak.
- 3 dvostruke noge u obliku slova U osiguravaju stabilniji oslonac.
- Pocinčani elementi okvira otporni su na koroziju i namijenjeni vanjskoj uporabi.
- Maksimalno opterećenje iznosi 150 kg.

Glavne prednosti
Ovaj model kombinira čvrstu konstrukciju, sigurnosne elemente i praktičnu opremu u jednom kompletu. Zahvaljujući unutarnjoj mreži, čvrstim oprugama i pjenom obloženim stupovima, trampolina je prikladna za obiteljsko korištenje u vrtnim uvjetima.
- Unutarnja sigurnosna mreža za bolju zaštitu tijekom skakanja.
- Stupovi su obloženi mekanom zaštitnom pjenom.
- Ulaz na patentni zatvarač i kopču za jednostavno i sigurno zatvaranje.
- Podloga za skakanje izrađena je od izdržljivog, brzo sušećeg materijala.
- Materijali su otporni na vremenske uvjete i UV zračenje.
- 54 opruge osiguravaju elastično i ugodno odražavanje.
Uporaba i kompatibilnost
Trampolina je namijenjena za vanjsku uporabu u dvorištu, vrtu ili na drugoj ravnoj i stabilnoj podlozi. Zbog promjera od 312 cm i maksimalnog opterećenja od 150 kg pogodna je za obiteljsku rekreaciju te za korisnike koji traže veću površinu za skakanje i stabilnu konstrukciju.
- Prikladna za kućnu i obiteljsku rekreaciju na otvorenom.
- Preporučena za postavljanje na ravnu podlogu s dovoljno slobodnog prostora oko proizvoda.
- Unutarnja mreža i ljestve čine korištenje praktičnijim za djecu i odrasle.
- Komplet uključuje trampolinu, sigurnosnu mrežu, metalne ljestve i upute za uporabu.
Certifikacija i sigurnost
Model je izrađen prema sigurnosnim standardima i namijenjen korisnicima koji žele provjeren i stabilan proizvod za vrt. Certifikati potvrđuju usklađenost s relevantnim normama za ovakvu vrstu opreme.
- Certifikat GS.
- Usklađenost s normama EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3 i EN 71-14.
- Čvrsta zaštitna obloga smanjuje mogućnost kontakta s oprugama i konstrukcijom.
- Učvršćeni spojevi i ojačanja pridonose dugotrajnosti proizvoda.
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Model: NS-10W181
- Šifra proizvoda: NS-10W181
- EAN: 5902854515660
- Marka: Neo-Sport
- Promjer s stupovima: 312 cm (10 ft)
- Vrsta mreže: unutarnja sigurnosna mreža
- Visina trampoline: 65 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj nogu: 3 dvostruke noge u obliku slova U
- Broj stupova: 6 kom.
- Broj opruga: 54 kom.
- Ljestve: metalne, 2 stepenice
- Maksimalno opterećenje: 150 kg
- Okvir: svi dijelovi pocinčani iznutra i izvana
- Certifikati: GS, EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3, EN 71-14

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 42 kg |
| EAN: | 5902854515660 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 16.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 312 cm (10ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 65 cm |
| Počet pružín: | 54 ks |
| Počet nôh: | 3 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 16 cm = 28 kg, 125 x 31 x 11 cm = 14 kg |
| Norma: | GS & EN71-2 & EN71-3 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
