Vrtna trampolina 404 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama Neo-Sport J-NS-13W181
Kod: J-NS-13W181


Detaljan opis proizvoda
Vrtna trampolina Neo-Sport 404 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama
Neo-Sport vrtna trampolina promjera 404 cm odličan je izbor za sigurno i zabavno skakanje u vlastitom vrtu. Zahvaljujući unutarnjoj sigurnosnoj mreži, stabilnoj konstrukciji i metalnim ljestvama, set je prilagođen obiteljskom korištenju i svakodnevnoj rekreaciji na otvorenom.

Glavne prednosti
- unutarnja sigurnosna mreža za veću sigurnost pri skakanju
- ulaz na zatvarač i kopču za sigurno zatvaranje
- metalni stupovi obloženi mekom zaštitnom pjenom
- izdržljiva skakačka površina otporna na vodu i prošivena 8 puta
- pocinčane opruge za dugotrajniju otpornost na vanjske uvjete
- stabilne dvostruke noge u obliku slova U
- metalne ljestve s 2 stube uključene u set
Uporaba i kompatibilnost
Trampolina je namijenjena za vanjsku uporabu u vrtu ili dvorištu. Unutarnja mreža pomaže zadržati korisnika unutar sigurnog područja za skakanje, a konstrukcija s 4 dvostruke noge i 8 stupova doprinosi stabilnosti. Proizvod je prikladan za obiteljsko korištenje, uz poštivanje maksimalnog opterećenja od 150 kg.
- promjer s nosačima stupova: 404 cm
- visina trampoline: 70 cm
- visina mreže: 180 cm
- maksimalno opterećenje: 150 kg
Sadržaj pakiranja
- vrtna trampolina
- unutarnja sigurnosna mreža
- metalne ljestve
- upute za uporabu
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Promjer sa stupovima: 404 cm / 13 ft
- Vrsta mreže: unutarnja sigurnosna mreža
- Visina trampoline: 70 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj nogu: 4 dvostruke noge u obliku slova U
- Broj stupova: 8 kom.
- Broj opruga: 72 kom.
- Maksimalno opterećenje: 150 kg
- Pocinčavanje konstrukcije: svi elementi okvira pocinčani iznutra i izvana
- Ljestve: metalne, 2 stube
- Certifikati: EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Šifra proizvoda: NS-13W181
- EAN: 5902854515684
- Marka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 57.8 kg |
| EAN: | 5902854515684 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 23.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 404 cm (13ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 70 cm |
| Počet pružín: | 72 ks |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 14 cm = 32 kg, 123 x 44 x 23 cm = 30 kg |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
| Artikl je rasprodan… | |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
