Vrtni trampolin 183 cm s vanjskom zaštitnom mrežom i ljestvama J-NS-06Z181
Kod: J-NS-06Z181


Detaljan opis proizvoda
Trampolin za vrt 183 cm s vanjskom zaštitnom mrežom i ljestvama
Vrtni trampolin Neo-Sport promjera 183 cm praktično je rješenje za sigurnu i zabavnu igru u dvorištu. Dolazi s vanjskom zaštitnom mrežom, metalnim ljestvama i stabilnom konstrukcijom koja je osmišljena za svakodnevnu uporabu. Zahvaljujući visini od 45 cm i mreži visine 150 cm, trampolin pruža dobru sigurnost i udobnost pri ulasku i skakanju.
- promjer s nosačima: 183 cm (6 ft)
- vanjska zaštitna mreža za dodatnu sigurnost
- metalne ljestve sa 2 široke stepenice
- maksimalno opterećenje: 50 kg

Glavne prednosti
Model J-NS-06Z181 odlikuje se čvrstom i stabilnom izvedbom. Tuneli na stupovima omogućuju bržu montažu zaštitne mreže, a metalni stupovi su obloženi mekanom zaštitnom pjenom. Ulaz na trampolin zatvara se patentnim zatvaračem i kopčom, što dodatno povećava sigurnost tijekom korištenja. Površina za skakanje izrađena je tako da je elastična, vodootporna i višestruko prošivena, dok su opruge pocinčane i zaštićene oblogom punjenom pjenom.
- brza i jednostavna montaža zaštitne mreže
- stupovi obloženi zaštitnom pjenom
- ulaz s patentnim zatvaračem i kopčom
- izdržljiva i elastična površina za skakanje
- pocinčane opruge sa zaštitnim rubom punjenim pjenom
Uporaba i kompatibilnost
Trampolin je namijenjen za kućnu uporabu u vrtu ili dvorištu. Stabilna konstrukcija s 3 dvostruke noge u obliku slova U i 6 stupova doprinosi sigurnom postavljanju, a svi elementi okvira pocinčani su iznutra i izvana radi bolje otpornosti konstrukcije. Preporučuje se za korisnike do 50 kg.
- za kućnu i vrtu uporabu
- stabilna konstrukcija s 3 dvostruke noge
- 6 stupova za zaštitnu mrežu
- pogodno za korisnike do 50 kg
Sadržaj pakiranja
- vrtni trampolin
- vanjska zaštitna mreža
- metalne ljestve
- upute za uporabu
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Promjer s nosačima: 183 cm (6 ft)
- Vrsta mreže: vanjska zaštitna mreža
- Visina trampolina: 45 cm
- Visina zaštitne mreže: 150 cm
- Broj nogu: 3 dvostruke noge (oblik slova U)
- Broj stupova: 6 kom.
- Broj opruga: 36 kom.
- Okvir: svi elementi pocinčani iznutra i izvana
- Maksimalno opterećenje: 50 kg
- Ljestve: metalne, 2 stepenice
- Certifikati: EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Dimenzije pakiranja: 103 x 50 x 18 cm
- Težina pakiranja: 28 kg
- Šifra proizvoda: NS-06Z181
- EAN: 5902854515585
- Model: NS-06Z181
- Marka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 26 kg |
| EAN: | 5902854515585 |
| Šírka: | 47.00 |
| Výška: | 19.00 |
| Dĺžka: | 100.00 |
| Priemer: | 183 cm (6ft) |
| Sieť: | Vonkajšia |
| Výška siete: | 150 cm |
| Výška trampolíny: | 45 cm |
| Počet pružín: | 36 ks |
| Počet nôh: | 3 dvojité nohy |
| Rebrík: | Kov 1 stupne |
| Počet balíkov: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 103 x 50 x 18 cm = 28 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
