Vrtni trampolin 435 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama Neo-Sport J-NS-14W181
Kod: J-NS-14W181


Detaljan opis proizvoda
Vrtni trampolin Neo-Sport 435 cm s unutarnjom sigurnosnom mrežom i ljestvama
Neo-Sport vrtni trampolin promjera 435 cm odličan je izbor za obiteljsku zabavu na otvorenom. Zahvaljujući unutarnjoj sigurnosnoj mreži, stabilnoj konstrukciji i metalnim ljestvama, ovaj model pruža ugodnije i sigurnije korištenje u svakodnevnoj igri djece i odraslih.
- promjer trampolina sa stupovima: 435 cm (14 ft)
- unutarnja sigurnosna mreža s ulazom na patentni zatvarač i kopču
- metalne ljestve uključene u set
- visina trampolina od tla: 70 cm
- maksimalno opterećenje: 150 kg

Glavne prednosti
Ovaj model spaja praktičnost, stabilnost i sigurnost. Unutarnja mreža postavljena je tako da pomaže zadržati korisnika unutar skakaće površine, dok su stupovi obloženi mekanom zaštitnom pjenom. Pocinčani elementi okvira i dvostruke U noge doprinose čvrstoći konstrukcije, a opruge su zaštićene rubnom zaštitom ispunjenom pjenom.
- unutarnja mreža prošivena u gornjem dijelu radi dodatnog učvršćenja
- poklopci na stupovima omogućuju bržu i jednostavniju montažu mreže
- metalni stupovi obloženi mekom zaštitnom pjenom
- izdržljiva skakaća površina otporna na vlagu i elastična
- 80 pocinčanih opruga za ravnomjerniji odraz
- dvostruke stabilne noge u obliku slova U
Uporaba i kompatibilnost
Trampolin je namijenjen za vanjsku, kućnu uporabu u vrtu ili dvorištu. Idealno je rješenje za rekreaciju, aktivnu igru i vježbanje ravnoteže. U setu dolaze trampolin, sigurnosna mreža, metalne ljestve i upute za uporabu, pa je proizvod spreman za sastavljanje i korištenje prema priloženim uputama.
- namijenjen za kućnu uporabu na otvorenom
- set uključuje sigurnosnu mrežu i metalne ljestve
- prikladan za korisnike koji traže veću skakaću površinu i stabilnu konstrukciju
- preporučena je montaža prema priloženim uputama za uporabu
Tehničke specifikacije
U nastavku su navedeni provjereni tehnički podaci proizvoda lokalizirani za hrvatsko tržište.
- Promjer sa stupovima: 435 cm (14 ft)
- Vrsta mreže: unutarnja sigurnosna mreža
- Visina trampolina: 70 cm
- Visina mreže: 180 cm
- Broj stupova: 8 kom.
- Broj opruga: 80 kom.
- Ljestve: metalne, 2 gazišta
- Maksimalno opterećenje: 150 kg
- Šifra proizvoda: NS-14W181
- EAN: 5902854515691
- Model: NS-14W181
- Marka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Težina: | 64 kg |
| EAN: | 5902854515691 |
| Šírka: | 45.00 |
| Výška: | 23.00 |
| Dĺžka: | 170.00 |
| Priemer: | 435 cm (14ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 70 cm |
| Počet pružín: | 80 ks |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 3 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 170 x 44 x 13 cm = 28 kg, 170 x 44 x 13 cm = 26 kg, 110 x 44 x 23 cm = 17 kg |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
| Artikl je rasprodan… | |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
