Zidni nosač za detektore AX PRO - Hikvision
Kod: EC-26427
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Zidni nosač DS-PDB-IN-Wallbracket - Hikvision
Zidni nosač DS-PDB-IN-Wallbracket. Podesivi mnogi kutovi. Metode instalacije: montaža na strop. Saradjuje sa unutrašnjim senzorom.
Tehnička specifikacija:
| DS-PDB-IN-Wallbracket | |
|---|---|
| Općenito | |
| Materijal površine | ABS |
| Dimenzije | 38 x 51 x 31.5mm |
| Težina | 13g |
| Podesivi kut | ±50° horizontalno |
| Metoda instalacije | Montaža na zid |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Alarmi za kućanstvo |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 6941264078012 |
| Hmotnost: | 13g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
