ANT-900/1800 - GSM antena - SATEL
Kod: EC-07325
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
GSM antena, ANT-900/1800 - SATEL
ANT-900/1800 je dvojakofrekventna antena namijenjena za rad s alarmnom centralom INTEGRA 128-WRL ili s modulima: GSM-4, GSM LT-1, GSM LT-2, GPRS-T1, GPRS-T2, GPRS-T4, GPRS-T6. Uređaj je opremljen tipičnim SMA konektorom, što omogućava njegovu upotrebu i u drugim uređajima s takvim konektorom. Kabel duljine 2,5 m i magnetska baza jamče jednostavnu instalaciju, čak i na određenoj udaljenosti od suradničkog uređaja. To omogućava postavljanje antene u području s odgovarajućim pokrivanjem GSM signalom. ANT-900/1800 radi u frekvencijskim opsezima 900/1800 MHz.
Tehnička specifikacija
| ANT-900/1800 | |
|---|---|
| Opće | |
| Konektor | SMA |
| Radna frekvencija | 900/1800 MHz |
| Impedancija | 50 Ohm |
| Kabel | Koaksijalni kabel RG174 (crni) |
| Duljina kabela | 2.5 m |
| VSWR | < 2.0 |
| Radna temperatura | -20...+60°C |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Alarmi za kućanstvo |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905033334687 |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
