B-1F - Površinski magnetski kontakt - SATEL
Kod: EC-26572
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
B-1F - Magnetni površinski detektor - SATEL
Magnetni detektor omogućuje otkrivanje otvaranja vrata, prozora itd. Ravni kontaktni detektor B–1F je namijenjen za površinsku montažu (prikovan za podlogu). Detektor je dostupan u bijeloj (B–1F) i smeđoj (B–1F BR) boji. Uređaj je prilagođen za suradnju s bilo kojim centralnim jedinicama opremljenim NC ulazima i također kao kontrolni element u automatizacijskim sustavima.
Tehnički podaci:
- Montaža: Površinska
- Alarmni izlaz: NC
- Udaljenost otvaranja kontakata: 30 mm
- Dimenzije: 68x20x5,3 mm
- Težina: 10 g
Tehnička specifikacija:
| B-1F | |
|---|---|
| Općenito | |
| Detekcija | Otvaranje vrata ili prozora |
| Udaljenost otvaranja kontakata | 30 mm |
| Boja | Bijela |
| Težina | 10 g |
| Dimenzije | 68x20x5,3 mm|
| Proizvođač / Marka | SATEL |
| Jamstvo | 2 godine |
| Tip kontakta | NC |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Alarmi za kućanstvo |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905033338005 |
| Hmotnost: | 10 g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
