B-1S - Miniaturni magnetski površinski detektor - SATEL
Kod: EC-26570
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
B-1S - Površinski magnetski detektor mini - SATEL
Magnetski detektor omogućuje otkrivanje otvaranja vrata, prozora itd. Miniaturni hermetički kontaktni detektor B–1S je namijenjen za površinsku montažu (ljepilo
na podlogu ili pričvršćenje pomoću minijaturnih čavala). Detektor je dostupan u bijeloj (B–1S) i smeđoj (B–1S BR) boji. Uređaj je prilagođen za suradnju s bilo kojim alarmnim sustavom opremljenim NC ulazima i također kao kontrolni element u sustavima automatizacije.
Tehnički podaci:
- Montaža: Površinska
- Alarmni izlaz: NC
- Udaljenost otvaranja kontakata: 30 mm
- Dimenzije: 17x8x4 mm
- Težina: 10 g
Tehnička specifikacija:
| B-1S | |
|---|---|
| Općenito | |
| Detekcija | Otvorena vrata ili prozor |
| Udaljenost otvaranja kontakata | 30 mm |
| Boja | Bjela |
| Težina | 10 g |
| Dimenzije | 17x8x4 mm|
| Proizvođač / Marka | SATEL |
| Jamstvo | 2 godine |
| Tip kontakta | NC |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Alarmi za kućanstvo |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905033338029 |
| Hmotnost: | 10 g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
