B-21 - Ugrađeni magnetski detektor - SATEL
Kod: EC-26582
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
B-21 - Magnetni detektor ugradni - SATEL
Magnetni detektor omogućuje detekciju otvaranja vrata, prozora itd. Hermetički kontaktni detektor B–21 namijenjen je za ugradnu montažu. Uz detektor se isporučuje magnetska montaža, koja omogućuje instalaciju na teško dostupnim mjestima.
Tehnički podaci:
- Montaža: Ugradna
- Alarmni izlaz: NC
- Udaljenost otvaranja kontakata: 20mm
- Udaljenost zatvaranja kontakata: 19mm
- Promjer kućišta: 6,5mm
- Prirubnica sa strane: 10mm
Tehnička specifikacija:
| B-21 | |
|---|---|
| Općenito | |
| Detekcija | Otvaranje vrata ili prozora |
| Udaljenost otvaranja kontakata | 20 mm |
| Udaljenost zatvaranja kontakata | 19 mm |
| Promjer kućišta | 6,5 mm |
| Prirubnica sa strane | 10 mm |
| Boja | Bijela |
| Težina | 10 g |
| Dimenzije | 28x9,5x5 mm |
| Proizvođač / Marka | SATEL |
| Jamstvo | 2 godine |
| Tip kontakta | NC |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Senzori |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905033338104 |
| Hmotnost: | 10 g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
