B-3CS - Magnetni senzor za ugradnju ? 6 mm, metalno kućište - SATEL
Kod: EC-26584
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
B-3CS - Magnetni senzor uvučen 6 mm - SATEL
Magnetni senzor omogućuje detekciju otvaranja vrata, prozora itd. Hermetički kontaktni senzor B–3CS je namijenjen za uvučenu montažu. Zahvaljujući načinu montaže, nakon instalacije je nevidljiv izvana.
Tehnički podaci:
- Montaža: Uvučena
- Izvedba: Metalna
- Alarmni izlaz: NC
- Udaljenost otvaranja kontakata: 17mm
- Udaljenost zatvaranja kontakata: 15mm
- Promjer kućišta: 6mm
- Boja: Zlatna
- Dimenzije: 6 x 15 mm
Tehnička specifikacija:
| B-3CS | |
|---|---|
| Općenito | |
| Detekcija | Otvaranje vrata ili prozora |
| Udaljenost otvaranja kontakata | 17 mm |
| Udaljenost zatvaranja kontakata | 15 mm |
| Promjer kućišta | 6 mm |
| Boja | Zlatna |
| Težina | 10 g |
| Dimenzije | 6 x 15 mm |
| Proizvođač / Marka | SATEL |
| Jamstvo | 2 godine |
| Tip kontakta | NC |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Senzori |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905033338142 |
| Hmotnost: | 10 g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
