IPC-B141H-C - IP kamera tube 4Mpx, 2.8mm, IR20m, PoE - HiLook by Hikvision
Kod: EC-A32782


Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Cijevna kamera IPC-B141H-C HiLook by Hikvision
Vanjska kamera IPC-B141H-C je kompaktni IP model marke HiLook by Hikvision. Kamera je namijenjena instalaciji u sustavima nadzora malih i srednjih veličina.
Zahvaljujući korištenju senzora 1/3" PS CMOS s razlučivosti 4Mpx kamera isporučuje visoku kvalitetu slike s potpunom vidljivošću detalja i prirodnim prikazom boja.
Model IPC-B141H-C ima integrirani IR infracrveni reflektor s dometom 20m, omogućujući snimanje slike u uvjetima potpunog mraka. Velika prednost kamere je također korištenje kodeka H.265+/H.265, što je standard kompresije koji omogućuje gotovo dvostruko veću redukciju propusnosti od H.264 verzije.
Kamera je izrađena od izdržljive ABS plastike. Kućište ima razred zaštite IP67, što omogućuje instalaciju na vanjskim uvjetima.
Tehničke specifikacije:
- Senzor: 1/3" CMOS Progressive Scan
- Maks. razlučivost: 2560x1440 (4 Mpx) @20fps
- Fiksni objektiv: 2.8 mm
- Kut snimanja: ~100o
- Osjetljivost: 0,01 Lux (0 Lux uz IR uključen)
- Automatski način dan/noć: Da
- IR reflektor: IR20m BlackGlass
- Mehanički infracrveni filtar (ICR): Da
- Standard kompresije: H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Funkcije slike: 3D-DNR, DWDR, AGC, BLC, ROI
- Razred zaštite kućišta: IP67
- Radna temperatura: od -30 oC do 60 oC
- Napajanje: 12V DC, PoE 802.3af
- Potrošnja energije: max. 5 W
- Dimenzije: 60,9 x 57,9 x 138,8 mm
- Težina: 0.25 kg
Daljinski pristup s pametnog telefona i računala
Mobilna aplikacija HikConnect / HiLook Vision
Model IPC-B141H-C, kao i sve kamere marke HiLook, omogućuje jednostavnu konfiguraciju i daljinsko upravljanje te pregled slike putem aplikacije Hik-Connect/HiLook App i programa na PC iVMS-4200. Ovi alati omogućuju stalni pristup vašem sustavu nadzora s bilo kojeg mjesta na svijetu (uz pristup internetu).
Korištenjem ovih aplikacija možete:
- Gledati sliku uživo i reproducirati snimljene video zapise,
- Spremati odabrane dijelove snimaka izravno na pametnom telefonu,
- Postaviti rasporede za funkcije detekcije pokreta,
- Primati Push obavijesti o događajima, poput detekcije pokreta,
- Dijeliti pristup kameri s drugim korisnicima, npr. članovima obitelji ili suradnicima.
Hik-Connect / HiLook App je besplatna aplikacija namijenjena mobilnim uređajima s Android i iOS sustavom, dok je iVMS-4200 besplatni softver koji je stvoren za stolna računala. Zbog njih upravljanje nadzorom postaje jednostavnije i intuitivnije.

Slika u 2K razlučivosti
Visoka vidljivost detalja
Kamera IPC-B141H-C nudi mogućnost snimanja glatke slike u razlučivosti 4Mpx @2550x1440p - takva gustoća piksela na slici omogućuje puno brže prepoznavanje objekata unutar promatrane scene.
Razlučivost kamere omogućuje održavanje visokih vrijednosti DORI parametra čak i pri širokom kutu snimanja, što se odražava na povećanju razine sigurnosti cijelog objekta.
Vrijednost DORI za kameru HiLook IPC-B141H-C iznosi:
- Detekcija(D): 56m
- Promatranje(O): 21m
- Prepoznavanje(R): 10m
- Identifikacija(I): 5m

Široki raspon dinamike DWDR
Bolja vidljivost pri visokom kontrastu
Funkcija DWDR (Digital Wide Dynamic Range) u kameri HiLook IPC-B141H-C omogućuje poboljšanje kvalitete slike u teškim uvjetima osvjetljenja, posebno u situacijama s velikim kontrastima između svijetlih i tamnih dijelova scene. Zahvaljujući ovoj tehnologiji, softver kamere ispravlja razlike u razinama svjetlosti, što omogućuje snimanje detalja u dobro osvijetljenim, kao i sjenovitim dijelovima kadra. To je posebno korisno na mjestima kao što su ulazi u zgrade, parkirališta ili područja s velikim staklenim površinama, gdje prirodna svjetlost može uzrokovati preeksponiranje.
Funkcija DWDR radi na osnovi digitalnih algoritama obrade slike, koji povećavaju upotrebljivost kamera u različitim okruženjima, osiguravajući jasne snimke neovisno o uvjetima osvjetljenja.

Potpuna vidljivost noću
IR reflektor u Black Glass tehnologiji
Kamera IPC-B141H-C je prilagođena za rad u svim uvjetima osvjetljenja - kako danju tako i noću jamči neprekidno snimanje promatrane scene. Noćni način rada u kameri podržan je od IR reflektora s dometom 20m, izrađenog u BLACK GLASS tehnologiji.

Kamera za vanjsku i unutarnju montažu
Vodootporno kućište IP67
Kućište ponuđene cijevne kamere izrađeno je s razredom zaštite IP67 - zbog toga je potpuno otporno na ulazak prašine i vlage. Model IPC-B141H-C može se slobodno koristiti kao vanjska ili unutarnja kamera - zahvaljujući otpornosti na vremenske uvjete, može se koristiti u svakom scenariju instalacije.

Tehnička specifikacija:
| IPC-B141H-C | |
|---|---|
| Kamera | |
| Senzor | 1/3" CMOS Progressive Scan |
| Standard prijenosa | IP |
| Maks. razlučivost | 4Mpx @2560x1440 |
| Osjetljivost | 0.01 Lux (boja, AGC Uključeno), 0 Lux uz IR |
| Vrijeme otvaranja zatvarača | 1/3 s do 1/100,000 s |
| Način sporo brzine | podržan |
| Auto-Iris | N/A |
| Fokus | N/A |
| Objektiv | 2.8 mm (opcionalno 4mm, 6mm) |
| Kut snimanja (horizontalno) | horizontalno FOV 100°, vertikalno FOV 55°, dijagonalno FOV 117° |
| Raspon regulacije glave | Pan: 0° do 360°, Tilt: 0° do 180° |
| IR reflektor | |
| Domet IR | do 20m |
| Duljina valne IR | 850 nm |
| Kompresija slike | |
| Kompresija videa |
|
| H.264 | Profil Bazni/ Profil Glavni/ Profil Visoki |
| H.264+ | Glavni tok |
| H.265 | Glavni profil |
| H.265+ | Glavni tok |
| Bitrate videa | 32 Kbps do 8 Mbps |
| Pametne funkcije | |
| ROI | 1 fiksna regija za dva toka |
| Slika | |
| Glavni tok - maks. broj sličica |
|
| Pomoćni tok - maks. broj sličica |
|
| Funkcije slike | BLC, 3D-DNR, DWDR 120dB |
| Postavke slike | Zasićenje, ekspozicija, kontrast, oštrina, AGC, balans bijele |
| Način dan/noć | automatsko/manualno prebacivanje |
| Mreža | |
| Mrežni sučelje | 1x RJ45 Ethernet 10/100 Mbps samoadaptivno |
| Mrežni protokoli | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 UDP, Bonjour, ONVIF |
| Odabrane funkcije | Anti-flicker, heartbeat, zrcalo, zaštita lozinkom, maska privatnosti, vodeni žig |
| Istovremeni pregled | do 6 kanala |
| Alarmiranje | Detekcija pokreta, video sabotaža, neovlašteno prijavljivanje |
| Broj korisnika / hostova |
|
| Klijentski softver | iVMS-4200 (lite), Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Podržani web preglednici | IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Općenito | |
| Napajanje |
|
| Potrošnja energije |
|
| Materijal | plastika |
| Razred zaštite | IP67 |
| Dodatna zaštita | TVS 2000V, zaštita od munje, zaštita od prenapona |
| Rad. temp. / Prihvatljiva vlaga |
|
| Dimenzije | 60,9 x 57,9 x 138,8 mm |
| Težina | 250g |
Dodatni parametri
| Kategorija: | IP kamere |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5906667305852 |
| Hmotnost: | 250g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
