PTU/PTF-5-BOX-DIN - Poklopac za PTF i PTU module na DIN šinu - EWIMAR
Kod: EC-27887
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
Profesionalna kutija za module PTF-54 i PTU-54 na DIN šinu - EWIMAR
Skutija je namijenjena za 4-kanalni module zaštite od prenapona u LAN mreži, modeli PTF-54 ili PTU-54. Može se koristiti za distribuiranu infrastrukturu LAN u IP CCTV instalacijama za osiguranje zaštite od prenapona malih 4-portnih switch-eva ili za zajedničku zaštitu četiri IP kamere.
Izrađena je od visokokvalitetnog ABS materijala, namijenjena za montažu na DIN šinu. Opremljena je metalnom zaklonjenom podlogom, kojoj je modul pričvršćen vijcima, a uzemljenje je osigurano putem vijčane stezaljke.
Tehnička specifikacija:
| PTU/PTF-5-BOX-DIN | |
|---|---|
| Općenito | |
| Kompatibilnost | PTF-54, PTU-54 (bilo koje serije) |
| Materijal | ABS |
| Način učvršćenja modula | Vijci 3mm |
| Spajanje uzemljenja | Kabel / DIN šina |
| Montaža | DIN šina |
| Dimenzije | 152 x 104 x 48 mm |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Izvori za DIN šinu |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904041751653 |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
