PTU/PTF-6-BOX-DIN - Kutija za module PTF i PTU na DIN šini - EWIMAR
Kod: EC-31294
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
Profesionalna kućišta za module PTF-64 i PTU-64 na DIN šinu - EWIMAR
Kućište je namijenjeno za 4-kanalne zaštitne module protiv prenapona gigabitnih LAN mreža, modeli PTF-64 i PTU-64. Može se koristiti za distribuiranu infrastrukturu LAN mreža u instalacijama industrijske IP televizije, s ciljem zaštite od prenapona malih 4-portnih prekidača ili kolektivne zaštite 4 IP kamera.
Proizvedeno je od visokokvalitetnog ABS materijala, namijenjeno za montažu na DIN šinu. Opremljeno je metalnom zasjenjenom bazom, na koju se pričvršćuje modul i uzemljenje pomoću vijčanih stezaljki.
Tehnička specifikacija:
| PTU/PTF-6-BOX-DIN | |
|---|---|
| Općenito | |
| Kompatibilnost | PTF-64, PTU-64 (bilo koja serija) |
| Materijal | ABS |
| Način pričvršćenja modula | Vijci 3mm |
| Povezivanje uzemljenja | Kabel / DIN šina |
| Montaža | DIN šina |
| Dimenzije | 184 x 104 x 48 mm |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Izvori za DIN šinu |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904041751646 |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
