RK-4K SMA - 4-kanalni radio upravljač, SMA konektor - Satel
Kod: EC-24490
Brza dostava
Pažljivo i brzo ćemo zapakirati vašu narudžbu.

Korisnička podrška
Uvijek ćemo odgovoriti na vaša pitanja i rado ćemo vam pomoći.

Plaćanje karticom
Kod nas se ne morate bojati plaćati karticom. Vaše podatke pažljivo čuvamo i nikome ih ne otkrivamo.
Detaljan opis proizvoda
RK-4K - Bežični upravljač 4-kanalni sa SMA konektorom - Satel
Upravljač RK–4K SMAomogućuje upravljanje putem upravljača uređaja povezanog na rele izlaz. Zahvaljujući upravljaču, moguće je daljinski upravljati električnim uređajima, kao što su parkirne rampe, vrata, rolete itd. Upravljač također ima ulaze i izlaze namijenjene suradnji s alarmnom centrala, stoga se može koristiti za daljinsko upravljanje alarmnim sustavom.
Tehnički parametri:
- Broj kanala: 4
- Registracija: do 1024 upravljača
- LED dioda: Da
- Napajanje: Trajno ili izmjenično
- Alarmni ulazi: 2(stanje pripravnosti, alarm)
- Izlazi OC: 2(slaba baterija, stanje pripravnosti)
- SMA konektor: Da
- RS-232 port: Da, omogućuje povezivanje s računalom
- Sadržaj pakiranja: 2 upravljača T-4
- Dimenzije: 118 x 72 x 24 mm
Tehnička specifikacija:
| RK-4K SMA | |
|---|---|
| Opće | |
| Broj kanala | 4 |
| Radna frekvencija | 433,05 ÷ 434,79 MHz |
| Domet | do 350(otvoreni teren) |
| Napon napajanja (±10%) | 24 |
| Rele izlaz | 1 A / 24 V DC/AC |
| LV izlaz | 50 mA / 24 V DC/AC |
| SS izlaz | 500 mA / 24 V DC/AC |
| Potrošnja struje u stanju pripravnosti (napajanje 12 V DC) | 18 |
| Potrošnja struje u stanju pripravnosti (napajanje 24 V AC) | 32 |
| Maksimalna potrošnja struje (napajanje 12 V DC) | 58 |
| Maksimalna potrošnja struje (napajanje 24 V DC) | 48 |
| Radna temperatura | -10°C…+55°C |
| Najviša vlaga | 93±3% |
| Dimenzije | 118 x 72 x 24 mm |
| Težina | 92 g |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Alarmi za kućanstvo |
|---|---|
| Težina: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905033333949 |
| Hmotnost: | 92 g |
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Dodajte ocjenu
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
